Udostępnij
Tweetnij

Home Widget for HomeKit — aktualizacja aplikacji wprowadza ciekawe nowości

Home Widget for HomeKit to jedna z ciekawszych aplikacji do obsługi narzędzia Dom dla iPhone’ów. Nowa aktualizacja dostępna z poziomu App Store wprowadza ciekawe nowości. Są to czujniki, dla których wsparcie dodaje nowe uaktualnienie. Ponadto Home Widget for HomeKit wprowadza nowe widżety.

Home Widget for HomeKit to aplikacja, która doczekała się ciekawej aktualizacji. Mowa o wydaniu z numerkiem 1.1.0, które użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów mogą pobierać z poziomu App Store. Znajdziemy tu ciekawe nowości, w tym obejmujące widżety czy czujniki. Zobaczmy, co nowego wprowadza uaktualnienie.

aktualizacja Home Widget for HomeKit aplikacja nowości czujniki

Aplikacja Home Widget for HomeKit 1.1.0 – nowości

  • Czujniki – dodano wsparcie dla urządzeń zgodnych z aplikacją Dom
  • Dodano nowe rozmiary siatek – 1×1, 3×1, 4×2, 3×3, 4×4 na iPhone’ach oraz 3×6, 3×8 dla iPadów
  • Wyszukiwanie dla ikon
  • Odświeżono widżety, który wygląd lepiej dopasowuje się do iOS 15
  • Nowa akcja „Uruchom skrót”
  • Nowe przyciski, które pozwalają lepiej zorganizować elementy
  • Poprawiono obsługę VoiceOver
  • Dodano prostszy dostęp do planu premium
  • Usunięto zgłoszone błędy

Aplikacja Home Widget for HomeKit dostępna jest na iPhone’y i iPady za darmo. Część funkcji wymaga jednak dostępu do planu premium. Można go opłacić na stałe za 42,99 zł lub też wybrać opcje miesięczną (1,99 zł) lub roczną (18,99 zł). Oprogramowanie dostępne jest pod poniższym przyciskiem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij