Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 z Androidem 12 trafia na popularny model Redmi z niskiej półki cenowej

Redmi 10 to popularny smartfon Xiaomi z racji niskiej ceny. Telefon załapał się na system Android 12 wraz z aktualizacją MIUI 13. Dotyczy to wersji global z oprogramowaniem oznaczonym ciągiem znaków V13.0.1.0.SKUMIXM. Na razie jest to software MIUI 13 z dopiskiem „stable beta”.

Redmi 10 to jeden z najpopularniejszych ostatnio smartfonów Xiaomi. O jego sukcesie przesądziła atrakcyjna cena. Jego użytkowników z pewnością ucieszy informacja o nowym uaktualnieniu. To aktualizacja do systemu Android 12 wraz z nakładką MIUI 13. Dotyczy to międzynarodowej wersji telefonu.

Aktualizacja do systemu Android 12 z nakładką MIUI 13 oznaczona jest ciągiem znaków V13.0.1.0.SKUMIXM. To oznacza, że dotyczy wersji global Redmi 10, a więc także wariantu z europejskiej dystrybucji. Także w naszym kraju. Uaktualnienie waży 2,7 GB i zawiera styczniowe poprawki bezpieczeństwa od Google.

kiedy aktualizcja MIUI 13 Android 12 Redmi 10

Aktualizacja Android 12 z MIUI 13 dla Redmi 10 jako stable beta

Warto dodać, że system Android 12 z nakładką MIUI 13 dla modelu Redmi 10 nie jest jeszcze ogólnodostępny. Xiaomi udostępniło to uaktualnienie z dopiskiem „stable beta”.  To oznacza, że na razie aktualizacja trafia na część telefonów. Jeśli ich użytkownicy nie zgłoszą większych problemów czy błędów, to oprogramowanie zostanie wtedy wdrożone szerzej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij