Udostępnij
Tweetnij

Gmail na iPhone’y z iOS dostaje nowy widżet

Gmail na iPhone’y doczekał się nowego uaktualnienia. Aktualizacja aplikacji wprowadza nowy widżet. Tym razem wyświetla on trzy ostatnie wiadomości oraz przycisk do tworzenia e-maila. Zobaczmy sobie, jak prezentuje się ten nowy widżet z aplikacji Gmail na urządzenia z systemem iOS.

Gmail na iPhone’y już wcześniej otrzymał specjalny widżet, który można dodać na ekranie domowym urządzenia z iOS. W ten sposób można uzyskać dostęp do przydatnych skrótów z tej aplikacji. Teraz Google zdecydowało się na wprowadzenie kolejnego elementu tego typu. Jak on się prezentuje? Rzućmy sobie na to okiem.

aktualizacja aplikacja widżet Gmail iPhone iOS

Nowy widżet z aplikacji Gmail na iPhone’y ma przycisk do tworzenia nowej wiadomości, który pojawił się już w tym pierwszym. Nowością jest podgląd trzech ostatnich e-maili. Ten wcześniejszy miał tylko licznik nieprzeczytanych elementów ze skrzynki odbiorczej oraz oferował funkcję wyszukiwania.

Nowy widżet w aktualizacji aplikacji Gmail na iPhone’y

Nowy widżet z aplikacji Gmail na iOS jest wprowadzany wraz z ostatnią aktualizacją aplikacji dystrybuowaną poprzez sklep App Store. Oznaczona ona jest numerkiem 6.0.211226 i można już ją pobierać poprzez oficjalny kanał. Możliwe, że Google dodało w niej coś jeszcze, ale firma w oficjalnym wykazie zmian jest bardzo oszczędna w informacje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij