Udostępnij
Tweetnij

Aktualizacja Wear OS 3.0 trafi na te smartwatche

Wear OS 3.0 to aktualizacja, która wkrótce trafi na wybrane smartwatche. Ich lista jest całkiem niewielka, ale co jakiś czas powiększa się o nowe modele. Teraz rąbka tajemnicy uchylił Fossil, który zapowiada uaktualnienie do nowej platformy Google na dwa zegarki. Zobaczmy, które smartwatche dostaną Wear OS 3.0 i kiedy to nastąpi.

Wear OS 3.0 to duża aktualizacja platformy Google dla zegarków. Uaktualnienie trafi na wybrane smartwatche, ale rodzi się pytanie: które z nich uzyskają dostęp do nowego oprogramowania? W sieci pojawiła się uaktualniona lista. Rzućmy sobie na nią okiem.

Lista smartwatchy z aktualizacją do Google Wear OS 3.0

  • Seria Fossil Gen 6
  • Michael Kors Gen 6 Bradshaw
  • Razer x Fossil Gen 6
  • Skagen Falster Gen 6
  • Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS
  • Mobvoi TicWatch Pro 3 4G/LTE
  • Mobvoi TicWatch E3
  • Nadchodzące zegarki marki Mobvoi

Jak nietrudno zauważyć aktualizacja do platformy Wear OS 3.0 trafi na nieliczne smartwatche. Ich lista jest mocno zawężona i pozostaje tylko wierzyć, że z czasem zostanie rozszerzona o kolejne modele. Google powinno rozpocząć aktualizowanie oprogramowania zegarków jeszcze w tym kwartale. Tutaj trzeba mieć jednak na uwadze to, że dostępność software będzie zależna od konkretnych producentów. To oni zdecydują o terminach dla własnych urządzeń.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij