Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome na Androida ma czytnik RSS „Web Feed”. Jak go włączyć?

Google Chrome na Androida ma funkcję o nazwie „Web Feed”. To czytnik RSS zapowiedziany w trakcie I/O 2021. Zobaczmy, jak to włączyć w Google Chrome.

Google Chrome na Androida w trakcie majowej konferencji I/O 2021 doczekał się nowej opcji. To czytnik RSS o nazwie „Web Feed”. Po jego włączeniu, o czym przeczytacie za chwilę, można śledzić różne strony www. To spowoduje, że pojawi się potem nowa zakładka na nowej stronie obok sekcji Dla Ciebie.

Tak włączysz czytnik RSS „Web Feed” w Google Chrome na Androida

Nowa funkcja na razie znajduje się na etapie eksperymentu. Nie znajdziemy jej jeszcze w finalnej wersji Google Chrome na Androida. Można ją jednak włączyć w poglądowym wydaniu z kanału beta z numerkiem 92. W tym celu trzeba przejść na stronę z testowymi rozwiązaniami i znaleźć flagę o nazwie #web-feed. Potem trzeba jej ustawić atrybut na Enabled i ponownie uruchomić aplikację w celu wprowadzenia zmian.

jak włączyć czytnik RSS Web Feed Google Chrome na Androida
jak włączyć czytnik RSS Web Feed Google Chrome na Androida

W ten sposób użytkownicy Google Chrome mogą w ciekawy sposób dostarczać sobie świeże artykuły z różnych stron. Są one prezentowane w czytelny sposób. Subskrypcjami można oczywiście w dowolnym stopniu zarządzać. Taki czytnik RSS zapewne w niedługim czasie trafi do finalnej odsłony popularnej przeglądarki.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij