Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 Home – wstępna konfiguracja systemu wymaga internetu, ale jest obejście

Windows 11 Home to jedna z SKU systemu. Jednak jego konfiguracja wymaga połączenia przez internet. Jest jednak pewne obejście problemu z Windows 11 Home.

Windows 11 Home jest jedną z kilku wersji nowego systemu operacyjnego Microsoftu, który obecnie jest w ogniu przecieków. Oficjalna zapowiedź już za kilka dni. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje obejmujące tę konkretną edycję. Związane są one ze wstępną konfiguracją i koniecznością nawiązania połączenia przez internet.

Tak, Windows 11 Home może zostać wstępnie skonfigurowany tylko po nawiązaniu połączenia z siecią internet. Obok widać zrzut ekranowy z edycji Pro, gdzie można zalogować się kontem lokalnym. W pierwszej z edycji takiej opcji jednak nie ma. Jak można sobie z tym poradzić? Na szczęście istnieje rozwiązanie problemu.

wstępna konfiguracja Windows 11 Home bez internet

Wstępna konfiguracja Windows 11 Home bez sieci internet możliwa

Jeśli będziecie chcieli skonfigurować wstępnie system Windows 11 Home bez połączenia z internetem, to będzie to możliwe. Lokalne konto da się odblokować. W tym celu wystarczy wcisnąć na klawiaturze klawisze Alt + F4. Poniżej możecie to obejrzeć na wideo. Nie wiemy, dlaczego Microsoft zdecydował się w tym konkretnym wydaniu okienek na brak takiej opcji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij