Udostępnij
Tweetnij

Microsoft szykuje specjalną wersję Windowsa 11 z dopiskiem SE

Windows 11 SE będzie jedną z wersji nowych okienek. Microsoft szykuje specjalną edycję. Zobaczmy, co wiemy o systemie operacyjnym Windows 11 SE.

Windows 11 SE będzie specjalną wersją okienek, które Microsoft pokaże za kilka dni. Te obecnie są w ogniu przecieku. Nowy system operacyjny został znaleziony w SKU oprogramowania. Tam pojawiają się pewne informacje o tym wydaniu. Udało się też wyciągnąć pewne zrzuty ekranowe, które potwierdzają istnienie OS-u.

Wygląda na to, że Windows 11 SE będzie systemem operacyjnym z dużymi ograniczeniami. Wpływ na nie będą mieli administratorzy oprogramowania. Widać to m.in. po jednym z poniższych zrzutów ekranowych, gdzie można zobaczyć zablokowany sklep Microsoft Store. Mówi się też o tym, że będzie to następca „Windows 10 Cloud Edition”, który to również był w przygotowaniu.

system operacyjny Windows 11 SE Microsoft plotki przecieki
system operacyjny Windows 11 SE Microsoft plotki przecieki
system operacyjny Windows 11 SE Microsoft plotki przecieki
system operacyjny Windows 11 SE Microsoft plotki przecieki

Windows 11 SE to system operacyjny dla przedsiębiorstw

Wygląda na to, że Microsoft stworzył Windows 11 SE na potrzeby firm i organizacji. Będzie to edycja okienek, gdzie administratorzy będą mieli duże możliwości z zakresu konfiguracji oraz nadawania restrykcji. Wszystko wyjaśni się już w niedługim czasie. Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij