Udostępnij
Tweetnij

Wygląda na to, że Microsoft chce pokazać system Windows 11

Windows 11 to nowy system operacyjny, który możemy zobaczyć w czerwcu. Microsoft może szykować dużą niespodziankę. Firma twierdzi, że za trzy tygodnie odbędzie się ważna zapowiedź nowych okienek. Sama nazwa Windows 11 nie została potwierdzona, ale są pewne sugestie, które to wskazują.

Windows 11 może być kolejną od lat dużą aktualizacją okienek. Jak dobrze wiemy, Microsoft zamierza jeszcze w tym miesiącu zaprezentować nowy system operacyjny i rzeczywiście nie używa w zapowiedzi nazwy „Windows 10”, tylko mówi o zupełnie nowym oprogramowaniu. Wygląda na to, że firma może szykować dużą niespodziankę.

„Dziesiątka” wkrótce będzie obchodzić szóste urodziny. Te system operacyjny został wprowadzony na rynek latem 2015 roku. Jest bardzo możliwe, że w drodze nie jest kolejna aktualizacja funkcyjna, a właśnie Windows 11. Są też pewne przesłanki ku temu, choć tak naprawdę nie jest to jeszcze nic pewnego.

Kiedy premiera system operacyjny Windows 11 Microsoft

Microsoft ma pokazać system operacyjny Windows 11 o godzinie 11

Specjalna konferencja poświęcona dużej premierze ma odbyć się 24 czerwca. To samo w sobie nic nie znaczy. Jednak na godzinę startu wydarzenia wybrano godzinę 11:00 przed południem. Możliwe, że właśnie w ten sposób Microsoft chce nam powiedzieć po cichu, że czeka nas właśnie premiera Windows 11. Wszystko się wkrótce wyjaśni i wtedy zobaczymy, czy tak się stanie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij