Udostępnij
Tweetnij

Microsoft pozwoli na darmową aktualizację do Windows 11

Windows 11 jest już blisko. Będzie darmowa aktualizacja z Windows 10, 8.1 i 7. To oznacza, że uaktualnienie do Windows 11 przeprowadzimy bez opłat.

Windows 11 to system operacyjny, który Microsoft pokaże 24 czerwca. Doszło do przecieku i dzięki temu możemy m.in. pobrać nowe tapety. Tymczasem serwis XDA-Developers przekopał się przez oprogramowanie. Wszystko wskazuje na to, że będzie darmowa aktualizacja z poziomu Windows 10, a nawet starszych wydań z numerkami 8.1 i 7.

W obrazie ISO Windows 11 doszukano się plików związanych z kluczami konfiguracyjnymi. Znajdujące się tu zapiski wskazują na to, że rzeczywiście może pojawić się darmowa aktualizacja z poziomu starszych edycji okienek. Podobnie zresztą było w przypadku „dziesiątki”. Tu również użytkownicy komputerów mogli dokonać przesiadki na nowy system bez opłat.

darmowa aktualizacja do Windows 11 z WIndows 10 Windows 8.1 Windows 7
darmowa aktualizacja do Windows 11 z WIndows 10 Windows 8.1 Windows 7
darmowa aktualizacja do Windows 11 z WIndows 10 Windows 8.1 Windows 7

Darmowa aktualizacja do Windows 11 z Windows 10, 8.1 i 7 pewnie przez jakiś czas

Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądać ten proces. Darmowa aktualizacja do Windows 11 zapewne jednak nie będzie oferowana wiecznie. W przypadku „dziesiątki” nie jest to już oficjalnie możliwe. Jednak czas pokazał, że przesiadkę pewnie można przeprowadzić z powodzeniem i teraz.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij