Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nowe menu w ustawieniach. To moje aplikacje

Asystent Google doczekał się nowego menu. W sekcji ustawienia pojawiły się moje aplikacje. W ten sposób można zarządzać aplikacjami przez Asystenta Google.

Asystent Google cały czas jest rozwijany o nowe funkcje. Pojawia się kolejna nowość. Tym razem to nowe menu w sekcji ustawienia o nazwie moje aplikacje. Wprowadzono je tuż przed zbliżającą się konferencją I/O 2021, gdzie być może usłyszymy więcej szczegółów o tym tajemniczym na razie elemencie.

Nowe menu pozwala zarządzać sposobem pracy z zainstalowanymi aplikacjami, do których ma dostęp Asystent Google. Po wejściu w konkretną pozycję na liście widać dwie opcje. Pierwsza dotyczy możliwości uczenia się z danego programu. Druga sposobności wyboru tej aplikacji. Widać to na poniższych zrzutach ekranowych. Oba przełączniki są domyślnie włączone.

Asystent Google ustawienia menu moje aplikacje

Nowe menu moje aplikacje dla funkcji Asystent Google

Możliwe, że Asystent Google dostanie to menu bardziej rozbudowane niż w dotychczasowej postaci i zostaną rozbudowane o dodatkowe opcje. Na więcej informacji trzeba będzie poczekać. Jest jednak bardzo prawdopodobnym, że kolejne szczegóły poznamy w trakcie majowej konferencji I/O 2021.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij