Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 – koncept pokazuje, jak Apple może wprowadzić więcej dostosowań w iPhone’ach

iOS 15 to nowy system Apple dla iPhone’ów. W sieci pojawił się ciekawy koncept, który pokazuje, jak można wprowadzić więcej dostosować. iOS 15 jest blisko.

iOS 15 to nadchodzący system dla iPhone’ów, który zobaczymy za kilka tygodni. Apple zaprezentuje go w trakcie WWDC 2021. Tymczasem pojawił się ciekawy koncept. Ukazuje on, jak firma może wyjść poza widżety i wprowadzić więcej dostosowań ekranu głównego poprzez dodatkowe opcje. Rzućmy sobie na to okiem.

Wspomniany koncept iOS 15 zakłada, że Apple może wprowadzić dodatkową opcję, która uzupełni tryb jasny i ciemny. To ambient, który działałby na zasadzie automatycznego dopasowania pod kątem panujących warunków oświetleniowych. Funkcję miałyby uzupełniać ciemne ikony w dark mode.

koncept iOS 15 zmian Apple iPhone personalizacja ikony ambient
koncept iOS 15 zmian Apple iPhone personalizacja ikony ambient

iOS 15 mógłby wprowadzić także akcentowane kolory, co znamy już z systemu macOS. Dotyczy to odcieni pasków, kart czy przełączników. Następnie proponuje się możliwość zmian ikon dla wszystkich aplikacji zgodnie z osobistymi preferencjami użytkownika. Obecnie takie zmiany na iPhone’ach są mocno ograniczone.

koncept iOS 15 zmian Apple iPhone personalizacja ikony ambient
koncept iOS 15 zmian Apple iPhone personalizacja ikony ambient

Koncept iOS 15 jest ciekawy, ale plany Apple na razie tajemnicą

Opisany koncept systemu iOS 15 dla iPhone’ów jest całkiem ciekawy. Nie wiadomo jednak, co dokładnie przygotowuje Apple. Możliwości z zakresu wprowadzenia dostosowania ekranu głównego jest naprawdę wiele. Możliwe, że wiele takich opcji rzeczywiście się pojawi. O tym jednak przekonamy się dopiero 7 czerwca. Wtedy odbędzie się keynote otwierający konferencję WWDC 2021, gdzie zobaczymy nowe oprogramowanie.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij