Udostępnij
Tweetnij

Huawei P50 Pro ostatnim smartfonem firmy, który ma aparat Leica (aktualizacja)

Huawei P50 Pro otrzyma aparat fotograficzny z logo Leica. To jednak prawdopodobnie koniec współpracy. Debiut Huawei P50 Pro jest już blisko.

Huawei P50 Pro doczekał się ostatnio dużego przecieku. W sieci pojawiły się oficjalne rendery. Na nich mogliśmy zobaczyć aparat fotograficzny z logo Leica. Tak więc Chińczycy kontynuują współpracę z niemiecką marką. Są jednak plotki, które mówią o tym, że to może być już koniec tego partnerstwa.

Aktualizacja: Leica udostępniło komentarz w tej sprawie. Oto on: Oparte na zaufaniu i długoterminowe partnerstwo technologiczne z Huawei Consumer Business Group istnieje od 2015 roku. Od samego początku partnerstwo to przynosi ogromną wartość zarówno dla konsumentów, jak i dla obu firm. Ponieważ współpraca trwa nadal, oczywiście zachowana jest związana z nią zgodność ze wszystkimi zasadami poufności. Partnerzy zobowiązali się do zachowania w tajemnicy wszelkich szczegółów umowy. Proszę zrozumieć, że nie będziemy tego komentować

Huawei P50 Pro ma być ostatnim smartfonem, który otrzyma aparat fotograficzny sygnowany logo Leica. Prawda jest też taka, że przez lata ta współpraca ulegała coraz większemu zawężeniu. Niemiecki gigant ma jednak szukać nowych partnerów. Tutaj wymienia się pewne inne chińskie marki.

kiedy premiera Huawei P50 Pro rendery aparat Leica plotki przecieki

Huawei P50 Pro ostatnim, który ma aparat Leica, ale plany na przyszłość są

Leica rozgląda się obecnie za innymi producentami smartfonów, z którymi może nawiązać potencjalną współpracę. Tutaj wymienia się marki Xiaomi i Honor. Nie wiadomo jednak, na którą konkretnie padnie finalny wybór. O tym przekonamy się z czasem. Wracając jednak do samego Huawei P50 Pro, to plotki mówią o tym, że premiera może odbyć się już na początku czerwca.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij