Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music na Androida dostaje odświeżone ikonki

YouTube Music na Androida doczekał się kolejnej zmiany. Aplikacja otrzymuje nowe ikonki, które są utrzymane w stylu konspektu. Zobaczmy, jak to wygląda.

YouTube Music na Androida doczekał się kolejnych modyfikacji. Niedawno otrzymał widok siatki. Teraz odświeżeniu ulegają ikonki aplikacji. Niedawno Google prowadziło program pilotażowy z tymi zmianami. W tym tygodniu zaczęły one być szerzej wdrażane. Zobaczmy, co tu się dokładnie zmieniło.

Nowe ikonki z YouTube Music na Androida widzicie poniżej. Jeszcze dalej dla porównania są te stare. Zacznijmy od dołu, czyli paska nawigacji. Tutaj zmianie uległy wszystkie trzy przyciski, gdzie pozbyto się szarych teł. Natomiast te górne dla wyszukiwania i przesyłania wydają się być cieńsze. Zmianom uległy również ikony widoczne w poszczególnych sekcjach. Cieńsze elementy widać również na ekranie z odtwarzaczem muzycznym.

aplikacja YouTube Music na Androida nowe ikonki
aplikacja YouTube Music na Androida nowe ikonki

Nowe ikonki z aplikacji YouTube Music jeszcze nie u wszystkich

Choć Google zaczęło już szerzej udostępniać te zmiany, tak nie widzą ich jeszcze wszyscy użytkownicy aplikacji YouTube Music. Tutaj dochodzi dodatkowy czynnik. Jest nim aktywacja po stronie serwerów firmy. Tutaj pomocne może okazać się zamknięcie programu i jego ponowne uruchomienie. To może sprawić, że nowe ikonki się pojawią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij