Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music dostaje widok siatki dla albumów i singli

YouTube Music otrzymuje zmiany obejmujące albumy i single. Dodano dla nich widok siatki. Aplikacja wyświetla go na stronach poszczególnych artystów.

YouTube Music to aplikacja, która cały czas jest rozwijana. Niedawno udoskonalono w niej dark mode. Teraz pojawiła się kolejna nowość. Tym razem jest to widok siatki, który obejmuje albumy i single. Jest on prezentowany na stronach poszczególnych artystów. Wcześniej była tu widoczna lista. Ta zmiana wizualna zdecydowanie wydaje się być na plus.

Widok siatki z aplikacji YouTube Music na smartfonach i większych ekranach widoczny jest poniżej. W przypadku telefonów, które mają mniejsze wyświetlacze, w ten sposób prezentowanych jest tylko sześć elementów. Znacznie lepiej wygląda to na komputerach czy tabletach. Tutaj wyświetla się więcej albumów i singli.

aplikacja youtube music widok siatki albumy single aplikacja youtube music widok siatki albumy single

Widok siatki z YouTube Music także w wersji web

Nowa funkcja pojawia się w aplikacji mobilnej YouTube Music na smartfonach z systemami Android oraz iOS, ale nie tylko. Jest również pomału włączana w przypadku desktopowej wersji uruchamianej w przeglądarce internetowej na komputerach. Tutaj jednak dochodzi dodatkowy czynnik. Jest nim aktywacja tego widoku po stronie serwerów Google.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij