Udostępnij
Tweetnij

Google testuje w sekcji Odkrywaj krótkie filmy z YouTube w karuzeli

Google rozpoczęło w sekcji Odkrywaj nowe testy. Tym razem jest to karuzela, która wyświetla krótkie filmy z YouTube. Zobaczmy, jak to wygląda w aplikacji YouTube.

Aplikacja Google ma sekcję Odkrywaj, gdzie znajdziemy interesujące informacje. Firma doszła do wniosku, że nie muszą to być tylko artykuły pochodzące z różnych źródeł. Również krótkie filmy zaciągane z serwisu YouTube. Będzie je wyświetlać specjalna karuzela. Zobaczmy, czego możemy się spodziewać.

Sekcja Odkrywaj zaczęła wyświetlać krótkie filmy już w sierpniu. Teraz pojawia się karuzela, którą można przewijać palcem w prawo i lewo. Umieszczono na niej miniaturki wideo z logo YouTube’a. Element znajduje się u góry pod polem wyszukiwarki Google i nad linkami AMP. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych opublikowanych przez serwis źródłowy.

aplikacja Google sekcja Odkrywaj testy krótkie filmy karuzela YouTube

Krótkie filmy z YouTube w Google Odkrywaj na razie w formie testu

Na razie taka nowość nie jest ogólnodostępna. Karuzela prezentująca krótkie filmy w sekcji Odkrywaj pojawia się w formie testowej w aplikacji Google u użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Zapewne za jakiś czas dostępność zostanie rozszerzona. Natomiast jeszcze później może zostać wprowadzona w finalnej wersji u wszystkich.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij