Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp beta wprowadza wyciszanie wideo przed wysłaniem

WhatsApp beta wprowadza nową funkcję. Jest nią wyciszanie wideo, co można zrobić przed wysłaniem filmu. Zobaczmy, jak działa ta nowość z WhatsApp beta.

WhatsApp beta to poglądowa aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android. Można w niej wypróbować różne nowe funkcje. Jeszcze zanim otrzyma je stabilny komunikator. Nie inaczej jest w przypadku kolejnej opcji. To wyciszanie wideo jeszcze przed jego wysłaniem do znajomych, co powinno spotkać się z uznaniem.

Wspomniane wyciszanie wideo z WhatsApp beta działa w następujący sposób. Przed przesłaniem filmu pojawia się ikonka głośniczka, którą widać poniżej. Jej dotknięcie sprawia, że dźwięk zostaje ściszony. Odbiorcy otrzymają materiał bez włączającego się audio. Dotyczy to zarówno tych przesyłanych w grupach, jak i indywidualnie.

komunikator WhatsApp beta wyciszanie wideo jak to zrobić

Wyciszanie wideo w komunikatorze WhatsApp beta 2.21.3.13

WhatsApp beta wprowadza taką funkcję w aplikacji z numerkiem 2.21.3.13. Na razie pojawia się ona w testowym wydaniu w aplikacji. Na pojawienie się tej nowości w stabilnej odsłonie komunikatora trochę sobie jeszcze poczekamy, co warto mieć na uwadze. Co nie zmienia faktu, że w niedługim czasie powinna ona zostać udostępniona znacznie szerzej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Google Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij