Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music dostaje udoskonalony dark mode. W aplikacji i wersji web

YouTube Music dostaje udoskonalenia dla dark mode. Ciemny motyw doczekał się poprawek na Androidzie i wersji web. Zobaczmy, jak to wygląda w YouTube Music.

YouTube Music otrzymał dark mode już jakiś czas temu. Teraz dowiadujemy się, że ciemny motyw otrzymuje udoskonalenia. Dotyczą one zarówno aplikacji na urządzenia z systemem Android, jak i wersji web, a więc uruchamianej z poziomu przeglądarki internetowej. Zobaczmy, co dokładnie się zmieniło.

Zmiany w YouTube Music obejmujące dark mode są w zasadzie kosmetyczne. Są to modyfikacje, które nie wprowadzają większych zmian, a pomniejsze. Obejmują one dostosowanie tła. Pojawiło się więcej czarnych odcieni, które zastąpiły te o ciemnoszarym kolorze. Dotyczy to górnego paska, co też wpłynęło na lepsze wyeksponowanie modułu ostatniej aktywności. Różnice możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

aplikacja YouTube Music web dark mode Android ciemny motyw aplikacja YouTube Music web dark mode Android ciemny motyw

Zmiany obejmujące dark mode z YouTube Music po stronie serwerów Google

Modyfikacje te nie są widoczne u wszystkich użytkowników YouTube Music. Wygląda na to, że zmiany w dark mode Google włącza po stronie własnych serwerów. Dlatego widzi je tylko część osób mających aplikację. Z czasem pewnie pojawią się u każdego.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij