Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music w wersji web dostaje nową kartę Odkrywaj

YouTube Music w wersji web otrzymuje nowość. Jest to nowa karta Odkrywaj, gdzie można znaleźć nową muzykę. Najpierw pojawiła się ona w aplikacji mobilnej na smartfony. Teraz Google wprowadza ją do YouTube Music Web. Sekcja daje dostęp do nowych albumów i singli oraz nastrojów, gatunków i teledysków w usłudze.

YouTube Music web idzie w ślady aplikacją mobilną usługi muzycznej na smartfony, która sekcję Odkrywaj dostała już wcześniej. Jej wdrażanie rozpoczęło się kilka tygodni temu. Obecnie powinna już być widoczna u wszystkich użytkowników. Teraz nadszedł czas na wprowadzenie jej do przeglądarkowej odsłony usługi. Rzućmy sobie na to okiem.

Nowa karta Odkrywaj z YouTube Music web widoczna jest poniżej. Zastępuje ona starsze hotlisty. Użytkownicy uzyskują tutaj dostęp do nowych albumów i singli. Następnie mamy sekcję zawierającą nastroje i gatunki. Na samym dole umieszczono teledyski. Zmiany wyglądają zdecydowanie na plus.

YouTube Music Web nowa sekcja Odkrywaj

Karta Odkrywaj z YouTube Music web jeszcze nie u wszystkich

Na moim koncie nowa sekcja Odkrywaj w przeglądarkowej wersji YouTube Music jest już widoczna. Jednak sprawdziliśmy z koleżanką i u niej jej nie ma. Wygląda na to, że Google dopiero zaczęło ją wdrażać i dlatego nie jest jeszcze dostępna u wszystkich użytkowników. Co jednak powinno ulec zmianie w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i funkcje dla Google Maps

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij