Udostępnij
Tweetnij

SmartThings dostaje integrację z urządzeniami Google Nest

SmartThings to platforma marki Samsung dla domu inteligentnego. Jest nowa integracja. Tym razem to urządzenia Google Nest, które znajdziemy w SmartThings.

SmartThings to platforma dla domu inteligentnego, którą Samsung cały czas rozwija. Teraz dowiadujemy się, że pojawi się nowa integracja. Związana jest ona z urządzeniami marki Google Nest. Są to sprzęty, które uzyskały specjalne certyfikaty i wśród nich mamy m.in. inteligentne dzwonki, kamery czy termostaty.

Urządzenia Google Nest dostają certyfikaty Works with SmartThings, które zapewniają wsparcie dla platformy firmy Samsung. Co zapewni nowa integracja? Wspomniane sprzęty będą kompatybilne z urządzeniami koreańskiej marki i w ten sposób będzie można m.in. przesyłać zawartość na telewizory Smart TV z systemem operacyjnym Tizen czy lodówki z serii Family Hub.

integracja Samsung SmartThings urządzenia Google Nest

Integracja SmartThings i urządzeń Google Nest to też obsługa scen

Użytkownicy sprzętów Google Nest mogą też liczyć na możliwość korzystania ze scen w aplikacji SmartThings. W ten sposób będzie można tworzyć różne automatyzacje. Ponadto pojawią się one w szybkich ustawieniach na telefonach z nakładką One UI. Możliwości będzie więcej i tego typu połączenie z pewnością cieszy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij