Udostępnij
Tweetnij

Wiemy, kiedy pojawi się finalna wersja iOS 14.3. Wraz z Apple Fitness+

iOS 14.3 to aktualizacja, która wniesie Apple Fitness Plus. Wiemy, kiedy pojawi się na iPhone’ach. Apple podało dziś datę udostępnienia iOS 14.3.

iOS 14.3 to aktualizacja oprogramowania iPhone’ów, która obecnie znajduje się na etapie bety. Wiemy, że ma ona wprowadzić nową usługę. To Apple Fitness Plus. Dziś gigant z Cupertino, przy okazji ogłoszenia słuchawek AirPods Max, przekazał, kiedy zadebiutuje nowa platforma. Jej dostępność jest blisko.

Apple Fitness Plus ma zostać udostępnione użytkownikom na pierwszych rynkach już 14 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Nowa usługa pojawi się początkowo w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Polski na liście nie ma. Wtedy też spodziewajmy się udostępnienia na iPhone’y aktualizacji iOS 14.3.

kiedy iOS 14.3 aktualuzacja dla iPhone usługa Apple Fitness Plus

Aktualizacja iOS 14.3 to nie tylko Apple Fitness Plus

iOS 14.3 to większa aktualizacja dla iPhone’ów. Wprowadzi ona także inne nowości, jak nowy silnik wyszukiwania Ecosia czy nowy format ProRAW, z którego skorzystają właściciele dwunastki. Zostanie też dodane wsparcie dla słuchawek AirPods Max. Spodziewajmy się także poprawek błędów i innych optymalizacji. Uaktualnienie pewnie pojawi się w okolicy godziny 19:00 naszego czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij