Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 8.0 z Pixel 5 dostępny na starsze telefony

Aparat Google 5.0 z Pixel 5 jest już dostępny na starsze telefony. Mogą go instalować właściciele starszych smartfonów Pixel. Wymagany jest Android 11.

Aparat Google 8.0 to najnowsza wersja tej aplikacji, która zadebiutowała wraz ze smartfonem Pixel 5. Z czasem ta aktualizacja trafi na starsze telefony firmy, ale na razie jej nie udostępniono. Jednak od czego mamy paczki APK. Redakcja serwisu źródłowego wyodrębniła plik z oprogramowania najnowszego modelu. Stąd też można go zainstalować na poprzednich.

Aparat Google 8.0 z Pixel 5 wprowadza sporo usprawnień. Przede wszystkim mamy nowy interfejs użytkownika, Night Sight dla trybu portretowego czy usprawnienia w nagrywaniu wideo. Pamiętajmy jednak, że część nowości nie zostanie udostępnionych na starsze modele. Tylko wybrane z nich.

Aparat Google 8.0 z Pixel 5 wymaga Androida 11

Wyodrębniony z oprogramowania Aparat Google 8.0 działa ze smartfonami Pixel 2/2 XL, 3/3 XL, 3a/3a XL, 4/4 XL oraz 4a. Wymagany jest jednak Android 11. Jednak wszystkie z wymienionych telefonów otrzymały aktualizację do tej platformy. Plik APK pobierzecie pod tym adresem. Pamiętajcie, że aplikacje z nieoficjalnych źródeł instalujecie na własną odpowiedzialność

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij