Udostępnij
Tweetnij

Kolejne Apple Watche mogą być cieńsze. Sugeruje to nowy patent

Apple Watch 7 to smartwatche z watchOS 8, które zobaczymy w 2021 roku. Pewne zmiany ujawnia patent. Zobaczmy, czego spodziewać się w Apple Watch series 7.

Apple Watch 7 to smartwatche giganta z Cupertino z systemem watchOS 8, które zobaczymy dopiero za niespełna rok. Spodziewamy się ich we wrześniu 2021 roku. Tymczasem jeden z nowych patentów producenta zdaje się nam uchylać rąbka tajemnicy w kwestii tego, co może ulec zmianie. Nie, nie spodziewamy się okrągłych ekranów.

Apple Watch 7 może być cieńszy od poprzednika. Gigant z Cupertino opatentował nową cewkę ładującą dla smartwatchy. Informacje na jej temat dostrzeżono na stronie amerykańskiego urzędu USPTO (Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych). Co ważne, pomysł zakłada ich wykorzystanie również w dodatkowej roli. To zwrotna informacja dotykowa.

kiedy premiera smartwatche Apple Watch 7 series 7 watchOS 8 co nowego plotki przecieki wycieki

Apple Watch 7 z watchOS 8 może być cieńszy, ale producent może zrobić coś innego

Warto dodać, że uzyskane w ten sposób miejsce w obudowie, co wiąże się ze zmniejszeniem liczby elementów, wcale nie musi być wykorzystane do odchudzenia konstrukcji. Dzięki temu Apple Watch 7 mógłby na przykład dostać większą baterię. Jakie decyzje podejmie producent, to przekonamy się dopiero w 2021 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij