Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp otrzyma funkcję znikających wiadomości

WhatsApp beta na Androida ujawnia nam, że Facebook szykuje nową funkcję. To znikające wiadomości, które umożliwią ich automatyczne usuwanie z czatów po zadanym czasie. Plany firmy ujawnia nam kod źródłowy aplikacji z numerkiem 2.20.197.4, gdzie dostrzeżono przygotowywaną opcję. Pewnie trochę na nią poczekamy.

WhatsApp pójdzie w ślady innych komunikatorów i dostanie ciekawą funkcję, którą są znikające wiadomości. W ten sposób można automatycznie usunąć dane wpisy po określonym czasie. Nowość dostrzeżono w wersji beta komunikatora na urządzenia z systemem Android. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

Nowość dostrzeżono w WhatsApp beta na Androida z numerkiem 2.20.197.4. Pojawi się opcja, która pozwoli aktywować znikające wiadomości w czatach. Na poniższym zrzucie ekranowym widać, że określonym czasem, po którym wysłane wpisy zostaną usunięte, jest siedem dni. Na razie nie wiadomo, czy pojawią się jakieś inne opcje do wyboru. Wiemy jednak, że będą one znikać zarówno u nadawcy, jak i odbiorcy.

WhatsApp beta Android znikające wiadomości

Na znikające wiadomości w WhatsApp pewnie trochę poczekamy

Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się taka opcja. Pewne jest, że Facebook implementuje funkcję, ale nie można wykluczyć, że w finalnej wersji WhatsApp przyjdzie nam na nią czekać nawet tygodniami. Trzeba to mieć na uwadze, czego przykład mamy na podstawie wielu innych opcji dodawanych do aplikacji w przeszłości.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło: WABetaInfo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij