Udostępnij
Tweetnij

Tłumacz Google z dark mode. Funkcja jest szeroko udostępniana (aktualizacja)

Tłumacz Google to aplikacja, która dostała dark mode kilka miesięcy temu. Nie był on jednak idealny. Wygląda jednak na to, że zaczyna pojawiać się udoskonalony ciemny motyw. Część użytkowników Tłumacza już go widzi. Na razie Google nie udostępniło go jeszcze z byt szeroko, co pewnie w niedługim czasie ulegnie zmianie.

Aktualizacja: Tłumacz Google z dark mode zaczyna pojawiać się u coraz większej liczby użytkowników. Wygląda na to, że ciemny motyw jest już szeroko udostępniany. Pojawia się w wydaniu z numerem 6.10 na Androida. Wygląda jednak na to, że do pełni szczęścia nadal potrzebna jest aktywacja po stronie serwerów firmy.

Tłumacz Google dostał dark mode w wersji na urządzenia z systemem Android wraz z aktualizacją z numerkiem 6.5. Została ona udostępniona w lutym tego roku. Niestety, ciemny motyw w tej aplikacji w początkowej wersji był po prostu zbyt jasny, co było widać gołym okiem. Część użytkowników się na to skarżyła i wygląda, że firma postanowiła temu zaradzić.

Część osób zgłasza, że na ich telefonach Tłumacz Google dostał udoskonalony dark mode. Pojawiają się ciemniejsze motywy, co wygląda zdecydowanie lepiej. Poniżej możecie zobaczyć dwa zrzuty ekranowe, które prezentują zmiany. Jak nietrudno zauważyć, tryb jest bardziej zrównoważony. Pozbyto się też tak wielu niebieskich tonów czy nieczytelnych czcionek.

Tłumacz Google dark mode ciemny motyw Android

Nowy dark mode w aplikacji Tłumacz Google u nielicznych

Zmiany nie są jeszcze widoczne u wszystkich użytkowników aplikacji Tłumacz Google na Androida. Widzą je nieliczne osoby, a więc może to być na razie jakiś test. Dochodzi dodatkowy czynnik, którym jest aktywacja takiego dark mode po stronie serwerów firmy. Z czasem modyfikacje powinny pojawić się u każdego.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Chrome na Androida

źródło (2)

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij