Udostępnij
Tweetnij

Samsung Internet dostaje nowy przełącznik dla otwartych kart

Samsung Internet to przeglądarka internetowa doskonale znana użytkownikom urządzeń koreańskiej marki. Aplikacja dostała nowy przełącznik kart. Pojawia się tam widok siatki, który znamy chociażby z Google Chrome. Na razie z nowego podglądu skorzystają użytkownicy bety, ale z czasem pojawi się on także w finalnej wersji.

Samsung Internet to przeglądarka internetowa, której właścicielom telefonów koreańskiej marki na pewno nie trzeba przedstawiać. Producent cały czas ją rozwija i teraz zdecydował się wprowadzić odświeżony przełącznik dla otwartych kart. Nowy widok ma postać siatki, a więc taki, który znamy z programu Google Chrome na Androida czy iOS.

Użytkownicy Samsung Internet mają do wyboru więc trzy widoki. Przełącznik otwartych kart w postaci siatki jest ostatnim z nich. Wtedy otwarte karty będą pogrupowane w postaci miniaturek wyświetlanych obok siebie. Możecie to zobaczyć na załączonych zrzutach ekranowych. Na razie jednak taka opcja dostępna jest w poglądowej wersji aplikacji.

Samsung Internet beta przełącznik otwartych kart

Nowy przełącznik otwartych kart z siatką tylko w Samsung Internet beta

Koreańczycy wprowadzili na razie taką opcję w przeglądarce Samsung Internet beta, czyli jej poglądowej wersji, którą można pobrać w Sklepie Play. Funkcja pojawiła się w aktualizacji oznaczonej numerkiem 12.1.1.5. Oczywiście, z czasem pojawi się także w finalnym wydaniu aplikacji. Powinno to nastąpić w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij