Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia drugą betę iOS 14

iOS 14 beta 2 to druga, poglądowa wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło deweloperom. Publiczni testerzy ciągle czekają. Jednak jest możliwe, że druga beta iOS 14 będzie tą pierwszą publiczną. Jeśli tak się stanie, to wkrótce zostanie udostępniona w ramach Apple Software Beta Program.

iOS 14 beta 2, zgodnie z przewidywaniami, jest już dostępne i nowa wersja poglądowej wersji systemu operacyjnego dla iPhone’ów została udostępniona kilkanaście dni po pierwszej. Pewnie zobaczymy tu jakieś nowości. Na to trzeba będzie jednak poczekać, bo testerzy będą musieli najpierw je odkryć. Gigant z Cupertino nie udostępnia takich informacji w wykazach zmian na tym etapie.

Za kilka godzin powinniśmy zobaczyć te zmiany, bo testerzy z pewnością szybko je wyłapią. Następnie będą się nimi dzielić na łamach mediów społecznościowych. Wiele osób jednak czeka na start Apple Software Beta Program. Czy iOS 14 beta 2 będzie właśnie tą pierwszą wersją dostępną publicznie?

aktualizacja iOS 14 beta 2 kiedy publiczna Apple iPhone nowości co nowego czy warto instalować

iOS 14 beta 2 może być pierwszą wersją publiczną

Istnieją duże szanse, że iOS 14 beta 2 będzie pierwszą wersją oprogramowania, którą Apple udostępni publicznym testerom. Jeśli tak się stanie, to nie powinno to nastąpić później, jak za 2-3 dni. W zeszłym roku drugie wydanie dla deweloperów również zostało pierwszą wersją dostępną dla wszystkich. Tak więc w tym może być podobnie. Oczywiście, pod warunkiem, że w najbliższym czasie nie zostaną tam znalezione żadne poważne błędy. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij