Udostępnij
Tweetnij

Facebook umożliwi prowadzenie rozmów pomiędzy Messengerem a WhatsApp

Messenger i WhatsApp to dwa najpopularniejsze komunikatory, których właścicielem jest Facebook. Nie pozwalają one jednak na wspólne rozmowy, które mogliby prowadzić jednocześnie użytkownicy obu aplikacji. To ma jednak ulec zmianie. W kodzie komunikatora Messenger doszukano się wzmianek na temat WhatsApp.

Messenger i WhatsApp to aplikacje należące do firmy Facebook, które większość z nas doskonale zna. Niestety, komunikatory nie pozwalają na wspólne rozmowy i nie zapewniają ze sobą integracji. Tymczasem są pewne oznaki wskazujące na to, że wspólny czat się pojawi. Doszukano się ich w kodzie oprogramowania. Zobaczmy, co tam znaleziono.

Wspomniane wzmianki znalezione w kodzie aplikacji Messenger i dotyczą właśnie WhatsApp. Widzicie je poniżej i można zobaczyć, że dotyczą różnych aspektów. To nie tylko czat, ale także informacje o grupach czy listach zablokowanych kontaktów. Tak więc integracja, którą planuje Facebook, może być naprawdę głęboka. Na wprowadzenie takiej funkcji pewnie jednak trochę poczekać.

Facebook Messenger WhatsApp kiedy wspólne rozmowy komunikatory integracja

Wspólne rozmowy w aplikacjach Messenger i WhatsApp Facebook raczej doda nieprędko

Na wspólne rozmowy w obu popularnych komunikatorach z pewnością jeszcze poczekamy. Na razie widać tylko, że Facebook zaczyna implementować rozwiązania, które zapewnią w aplikacjach Messenger oraz WhatsApp integrację. Jednak zbyt prędko w akcji tego nie ujrzymy. Dokładne plany firmy w tej kwestii pozostają tajemnicą.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: WABetaInfo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij