Udostępnij
Tweetnij

Nowe funkcje i zmiany z Apple Music w iOS 14 i iPadOS 14

iOS 14 oraz iPadOS 14 wprowadzają także nowości obejmujące Apple Music. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego wprowadza uaktualniona aplikacja Muzyka, to mamy odpowiedź. W aktualizacjach iOS 14 i iPadOS 14 znajdziemy nową sekcję Słuchaj teraz czy nowy widok na iPadach. Nowości jest więcej.

iOS 14 i iPadOS 14 wprowadzają sporo nowości i wcześniej wspomnieliśmy wam o tych najważniejszych. W tym artykule zobaczymy, co zmieniło się w Apple Music. Tak, aplikacja Muzyka też doczekała się zmian i te obejmują przede wszystkim wersję na iPady. Rzućmy sobie na to okiem.

Nowości w Apple Music z iOS 14 i iPadOS 14

Wśród nowości dla Apple Music z iOS 14 i iPadOS 14 jest obsługa nowego widżetu, który ma aplikacja Muzyka. Na nim można wyświetlić miniaturki ostatnio odtwarzanych albumów. Dotknięcie którejkolwiek spowoduje uruchomienie programu. Sam widżet nie pozwala niestety na wznawianie czy pauzowanie utworów.

co nowego nowości w Apple Music z iOS 14 beta iPadOS 14

Dużą nowością jest aplikacja dla iPadów. W iPadOS 14 nie jest to już tylko przeskalowane z iPhone’ów do dużego ekranu Apple Music, które znaliśmy wcześniej. Zmian jest więcej i pojawia się pasek boczny, który ułatwia nawigację. Przebudowano też widok sekcji teraz odtwarzanej muzyki. Następnie mamy przycisk automatycznego odtwarzania, który znajduje się w części Następne.

co nowego nowości w Apple Music z iOS 14 beta iPadOS 14 co nowego nowości w Apple Music z iOS 14 beta iPadOS 14

Apple Music iOS 14 i iPadOS 14 wprowadza też nową kartę Dla Ciebie. Nazwano ją Słuchaj teraz i położono tu większy nacisk na personalizację ze strony aplikacji Muzyka. U góry wyświetlane są najpopularniejsze, a niżej rekomendowane stacje. Według firmy ma to być najpopularniejsza sekcja aplikacji Muzyka i dlatego jej przycisk znajduje się na pierwszym miejscu od lewej strony.

co nowego nowości w Apple Music z iOS 14 beta iPadOS 14

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij