Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nowy interfejs aktualizacji u kolejnych użytkowników

Asystent Google dostaje nowy interfejs aktualizacji i zaczyna on pojawiać się u coraz większej ilości użytkowników. Zmiany wizualne są z pewnością na plus. Przeprojektowano wygląd kart. Najpierw pojawia się Dzisiaj, a potem tygodniowa. U wybranych osób te nowości w Asystencie pojawiły się już jesienią zeszłego roku.

Asystent Google u wybranych użytkowników nowy interfejs aktualizacji dostał już jesienią. Wtedy u wybranych osób zaczęły pojawiać się przeprojektowany widok i odświeżone karty, które prezentują się znacznie lepiej od tego, co znamy dziś. Nowości zaczynają pojawiać się szerzej i jest możliwe, że zaczyna się większy rollout funkcji, choć na razie to jeszcze nic pewnego.

Nowy interfejs aktualizacji w funkcji Asystent Google jest zdecydowanie na plus

Zmiany możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych, które pochodzą z serwisu źródłowego. U mnie Asystent Google nie wyświetla ich w tej postaci na żadnym urządzeniu. Wynika to z faktu, że nowy interfejs aktualizacji nie jest jeszcze szeroko dostępny. Co jednak ma szansę w niedługim czasie ulec zmianie.

Asystent Google nowy interfejs aktualizacji Asystent Google nowy interfejs aktualizacji

Najpierw widzimy zmiany u góry, które obejmują awatar użytkownika. Przeniesiono go do prawego górnego narożnika. Następnie mamy nowe karty, w tym Dziś, a następnie z podsumowaniem tygodnia. Potem pojawiają się inne. Asystent Google nadal zadaje pytania, czy takie karty są przydatne. Użytkownik może zdecydować, wybierając pomiędzy opcjami Tak lub Nie.

Względem tego, co pojawiało się już w zeszłym roku, mamy pewne nowości. Wśród nich jest sekcja Inne ważne rzeczy. Zmiany włączane są po stronie serwerów Google. Wynika to z faktu, że Asystent wyświetla je u wybranych osób  w różnych wersjach aplikacji.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij