Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostanie przeprojektowany strumień aktualizacji

Asystent Google cały czas jest udoskonalany i teraz dowiadujemy się, że dostanie nowy strumień aktualizacji. Feed czekają naprawdę duże zmiany i te będą odejściem od tego, co znaliśmy z Google Now. Asystent dostanie nowy wygląd i trzeba przyznać, że przeprojektowane aktualizacje wyglądają bardzo dobrze.

Asystent Google oferuje tak zwane aktualizacje, które są przeglądem naszego dnia. Poniekąd przypomina to nam stare Google Now. Jednak strumień aktualizacji zostanie przeprojektowany i zmiany będą naprawdę duże. Dostęp do nich uzyskał jeden z brazylijskich użytkowników aplikacji. Następnie podzielił się nimi na zrzutach ekranowych, które mamy okazję ujrzeć. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

Nowy strumień aktualizacji, który Asystent Google pewnie otrzyma za jakiś czas, widoczny jest na poniższych zrzutach ekranowych. Widzimy, że w prawym górnym rogu ciągle znajduje się powitanie, ale jest ono mniejsze. Następnie mamy awatar po przeciwnej stronie. Najważniejsze zmiany dotyczą wyglądu kart. Te informacje, które mogą być najistotniejsze wyświetlane są w pierwszej kolejności. Zmiany z pewnością są na plus i widzimy, że wizualnie wszystko dobrze się prezentuje.

Asystent Google Now nowy strumień aktualizacji

Nowy strumień aktualizacji w funkcji Asystent Google u nielicznych

Dostęp do tych nowości mają na razie nieliczni użytkownicy. Google zapewne prowadzi obecnie jakiś zamknięty program pilotażowy typu A/B. To oznacza, że odświeżony strumień aktualizacji pojawia się tylko u wybranych osób i jest włączany po stronie serwerów. Na razie nie wiadomo, kiedy Asystent może dostać takie zmiany na stałe. Pewnie nie nastąpi to w zbyt krótkim czasie, bo najpierw firma będzie chciała to odpowiednio przygotować.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij