Udostępnij
Tweetnij

Google Maps z Android Auto zaczyna wyświetlać limity prędkości

Google Maps na Android Auto dostaje funkcję, którą znamy z mobilnej wersji aplikacji. To limity prędkości, które wyświetlane są w trakcie nawigacji. Część użytkowników Android Auto raportuje, że Mapy Google już takie informacje u nich wyświetlają. Pojawiają się one w prawym dolnym narożniku okna aplikacji.

Google Maps w postaci aplikacji mobilnej limity prędkości ma już od ponad roku. Teraz funkcja zaczyna pojawiać się także w wersji na Android Auto, o czym raportują użytkownicy. Stosowne informacje prezentowane są w trakcie nawigacji. Można je znaleźć w prawym dolnym narożniku okna na ekranie, czego przykład możecie zobaczyć na załączonym niżej zdjęciu.

Google Maps Android Auto limity prędkości

Limity prędkości w Google Maps dla Android Auto coraz szerzej dostępne

W rzeczywistości nie jest to zupełna nowość, a już na pewno dla wybranych użytkowników Android Auto. Limity prędkości w Google Maps w tej wersji tak naprawdę u wybranych osób zaczęły pojawiać się już kilka miesięcy temu. Jednak wtedy wyglądało to na program pilotażowy, do którego dostęp mieli nieliczni. Teraz funkcja zaczyna być widoczna szerzej i możliwe, że uruchomiono jej globalne wdrażanie.

Niedawno w Google Maps dla Android Auto pojawiły się inne zmiany. Obejmowały one zmiany w interfejsie. Nie były to duże modyfikacje. Raczej bardziej kosmetyczne.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Reddit

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij