Udostępnij
Tweetnij

Telefon Google i Wiadomości dostają nowe ikonki oparte na Material Theme

Telefon Google oraz Wiadomości otrzymują nowe ikonki, które oparto na Material Theme. Pojawiają się one w ostatnich wersjach beta obu aplikacji. Jest to jednak czysto kosmetyczna zmiana. W ten sposób nie pojawiają się nowe funkcjonalności. Po prostu wygląd nowych ikon nawiązuje do ostatnich wytycznych.

Telefon Google i Wiadomości to aplikacje, które również dostosowywane są pod kątem wytycznych wprowadzonych w Material Theme. Tymczasem w obu programach dostrzeżono nowe ikonki, które bazują na tym języku projektowania. Rzućmy sobie na to okiem. Nie są to jednak zbyt duże zmiany.

Nowe ikonki oparte na Material Theme z aplikacji Telefon Google oraz Wiadomości, widzicie na poniższych zrzutach ekranowych widocznych po prawej stronie (po prawej dla porównania stary widok). Zmiany są subtelne i obejmują one te szare elementy. Wcześniej były one ciemniejsze i wypełnione. Teraz wygląda to ciut inaczej. Czy modyfikacje są na plus, to już musicie zdecydować sami.

Telefon Google Wiadomości nowe ikonki Material Theme Telefon Google Wiadomości nowe ikonki Material Theme

Nowe ikonki oparte na Material Theme w wersjach beta aplikacji Wiadomości i Telefon Google

Na razie zmiany nie są jeszcze widoczne w stałych wydaniach aplikacji. Wprowadza je Telefon Google w wersji beta z numerkiem 44. Natomiast w przypadku Wiadomości jest to poglądowe wydanie z numerem 5.5. Na razie nie wiadomo, kiedy te ikonki zostaną wprowadzone do stabilnych odsłon obu programów. Raczej nastąpi to w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij