Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google z rozszerzeniem umożliwiającym kadrowanie dokumentów

Zdjęcia Google doczekały się nowej funkcji i jest nią kadrowanie dokumentów. To rozszerzenie, które znajduje się w dodatkach po przejściu w aplikacji do edycji fotki. Taka opcja z pewnością się przyda, bo pozwoli wyrównać dokument, który następnie można przesłać. Nowość pojawiać się w Zdjęciach Google 4.26.

Zdjęcia Google to użyteczna aplikacja, która cały czas jest rozwijana. W ostatnim wydaniu tego programu pojawiła się ciekawa nowość. To rozszerzenie, które umożliwia kadrowanie dokumentów. Opcja z pewnością przy wam się nie raz, a więc warto rzucić na nią okiem z bliska.

Kadrowanie dokumentów to rozszerzenie, o którym informacja pokazuje się w momencie rozpoczęcia edycji fotki w aplikacji Zdjęcia Google. Znajduje się ona pod ostatnim przyciskiem, gdzie sią inne dodatki. Dotknięcie pozwala rozpocząć proces kadrowania. Możecie prześledzić to na poniższych zrzutach ekranowych.

Zdjęcia Google nowa funkcja kadrowanie dokumentów jak to działa aplikacje Android Zdjęcia Google nowa funkcja kadrowanie dokumentów jak to działa aplikacje Android

Kadrowanie dokumentów w aplikacji Zdjęcia Google 4.26

Nowa funkcja pojawia się w aplikacji Zdjęcia Google 4.26. Oczywiście, powinna być też obecna w nowszych. Jednak nie wiadomo, czy jest już dostępna u wszystkich. Możliwe, że aktywacja rozszerzenia odbywa się po stronie serwerów firmy, co warto mieć na uwadze. Najlepiej zrobicie, gdy upewnicie się, że macie aktualną wersję aplikacji i następnie udacie się do opcji edycji.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij