Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel Buds to nowe słuchawki bezprzewodowe

Google Pixel Buds 2. generacji pokazano w trakcie dzisiejszej konferencji Made by Google. To nowe słuchawki bezprzewodowe, które nie są ze sobą połączone. Cena Pixel Buds 2 nie jest jednak niska. Ponadto na dostępność nowych słuchawek trochę przyjdzie nam poczekać. Rynkowa premiera ma odbyć się dopiero wiosną.

Google Pixel Buds 2. generacji to słuchawki bezprzewodowe, na które trzeba będzie jednak trochę poczekać. Cena to 179 dolarów. Rynkowy debiut zaplanowano jednak dopiero na wiosnę 2020 roku. To oznacza, że gadżet będzie można zakupić za kilka miesięcy, co warto mieć na uwadze.

Google Pixel Buds w nowej odsłonie nie mają już kabla, który łączył obie słuchawki, jak to było w przypadku poprzedniej generacji. Przede wszystkim znacząco zwiększono zasięg, bo producent chwali się, że może to być nawet trzy pokoje. To oznacza, że ze słuchawek będzie można na przykład korzystać na siłowni, gdy telefon zostanie pozostawiony w szatni. Na zewnątrz, gdzie nie ma przeszkód, może to być nawet długość boiska piłkarskiego.

Google Pixel Buds 2 cena nowe słuchawki bezprzewodowe kiedy premiera opinie

Google Pixel Buds 2. gen. zapewni do 5 godzin słuchania muzyki

Google chwali się ponadto, że słuchawki bezprzewodowe Pixel Buds 2. generacji zapewnią do pięciu godzin słuchania muzyki. W połączeniu z dołączonym etui ma to być maksymalnie 24 godziny. Nowe mikrofony mają lepiej wychwytywać głos użytkownika. Poza tym słuchawki będą dostosowywać jakość brzmienia w zależności od otaczającego środowiska.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij