Udostępnij
Tweetnij

Google Play 17.0.11 skrywa ustawienia motywu i nowy przełącznik kont

Google Play 17.0.11 zostało prześwietlone przez jeden z serwisów i tam doszukano się ciekawych nowości. Pojawią się ustawienia motywu związane z wprowadzeniem dark mode. Następnie mamy nowy przełącznik kont oparty na Material Theme. Ponadto ta wersja Sklepu Play zawiera także inne informacje o nowej stronie dla deweloperów.

Google Play 17.0.11 to najnowsza wersja aplikacji, gdzie ostatnio zaczął pojawiać się ciemny motyw. To w niej doszukano się zalążków trybu Incognito. Serwis źródłowy zdekompilował program i następnie doszukano się w nim nowych opcji, które nie są jeszcze dostępne dla wszystkich. Odpowiednie modyfikacje pozwalają jednak na ich włączenie i dzięki temu mamy okazję zobaczyć je na zrzutach ekranowych. Wśród nowości są nowe ustawienia motywu czy nowy przełącznik kont oparty na Material Theme.

Sklep Play ma już dark mode, ale zależny jest on od systemowego ustawienia. Jednak w wersji 17.0.11 można znaleźć kod, który ma odpowiadać za opcje widoczne niżej. To ustawienia motywu, gdzie dark mode będzie można włączyć niezależnie od schematu wybranego w Androidzie. Podobnie, jak to jest w aplikacji YouTube.

Google Play 17.0.11 Sklep Play co nowego ustawienia motywu dark mode przełącznik kont Google z Material Theme

Google Play 17.0.11 ukrywa także nowy przełącznik kont oparty na Material Theme

Sklep Play dostanie także nowy przełącznik kont Google, który bazuje na Material Theme. Widzicie go na poniższych zrzutach ekranowych. Następnie mamy nową stronę z opcjami dla deweloperów, którą widzicie jeszcze niżej. Nowości te nie są jeszcze widoczne, ale ich obecność w kodzie Google Play zwiastuje, że wkrótce zostaną udostępnione. To tylko kwestia czasu, aż gigant z Mountain View wprowadzi je do aplikacji na stałe.

Google Play 17.0.11 Sklep Play co nowego ustawienia motywu dark mode przełącznik kont Google z Material Theme Google Play 17.0.11 Sklep Play co nowego ustawienia motywu dark mode przełącznik kont Google z Material Theme

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij