Udostępnij
Tweetnij

Poczta i Kalendarz z Windows 10 dostaną nowe ikonki

Poczta i Kalendarz to aplikacje zintegrowane z Windows 10, które dostaną nowe ikonki. Wyciekły one do sieci i nawiązują stylistycznie do symboli, które jakiś czas temu dostały składniki pakietu Microsoft Office. Możliwe, że inne aplikacje z Windows 10 też dostaną odświeżone ikonki. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

Windows 10 ma wiele wbudowanych aplikacji i wśród nich są Poczta oraz Kalendarz. Już niedługo ich ikonki powinny zostać podmienione na nowe symbole. Nawiązują one stylistycznie do tych, które jakiś czas temu otrzymał Microsoft Office. Już wcześniej pojawiały się informacje, że programy z okienek również otrzymają nowe. Wygląda na to, że tak będzie.

Nowe ikonki aplikacji Kalendarz i Poczta z Windows 10 widzicie poniżej. W zasadzie można powiedzieć, że są one rozdzielonym symbolem Outlooka z Microsoft Office. Większego zaskoczenia w ich wyglądzie więc nie ma. Kiedy można się ich spodziewać?

Poczta i Kalendarz z Windows 10 nowe ikonki jak z Microsoft Office Poczta i Kalendarz z Windows 10 nowe ikonki jak z Microsoft Office

Nowe ikonki w aplikacjach Poczta i Kalendarz pewnie w aktualizacji Windows 10 20H1

Domyślamy się, że nowe ikonki w aplikacjach Poczta i Kalendarz pojawią się dopiero wiosną przyszłego roku. Wtedy zostanie udostępniona aktualizacja Windows 10 20H1. Wcześniej powinny one pojawić się na urządzeniach testerów w poglądowych wydaniach systemu z tej gałęzi. Jednak na dostępność u wszystkich trochę sobie poczekamy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij