Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 jak Microsoft Office. Też dostanie nowe ikony aplikacji

Windows 10 ma obecnie wiele przestarzałych ikonek. Wygląda jednak na to, że gigant z Redmond zamierza temu zaradzić. Ostatnio zobaczyliśmy nowe ikony pakietu Microsoft Office. Co ciekawe, w materiałach udostępnionych przez firmę pojawiły się też nowe ikonki w Windows 10. Je również czeka odświeżenie.

Microsoft Office dostanie nowe ikony, czym gigant z Redmond pochwalił się w zeszłym tygodniu. Firm opublikowała sporo materiałów promocyjnych, na których to również dostrzeżono nowe ikonki w systemie Windows 10. Tam pojawiło się kilka nowych ikon dla wbudowanych w okienka aplikacji. Wygląda na to, że te również będą z czasem odświeżone.

Windows 10 dostanie nowe ikony, bo jeśli przyjrzycie się z bliska zdjęciu poniżej, to na pewno dostrzeżecie, że część aplikacji ma inne ikonki od tych znanych nam dziś. Dotyczy to Poczty, Zdjęć i Wiadomości. Nowe ikonki z pewnością wyglądają ciekawie, ale w systemie prędko ich raczej nie zobaczymy. Będziemy musieli poczekać.

Windows 10 19H1 Microsoft Office kiedy nowe ikony

Microsoft może wprowadzić nowe ikony w Windows 10 19H1, ale pewnie poczekamy dłużej

Windows 10 19H1 to kolejna duża aktualizacja dla okienek, która jest obecnie testowana z członkami niejawnego programu beta testów „dziesiątki”. W poglądowych buildach z gałęzi 18xxx jednak ich nie ma. Prawda jest taka, że przed Microsoftem jest nie lada wyzwanie. Popularny system operacyjny zawiera też ikonki, które pamiętają zeszłą dekadę.

W Windows 10 znajdują się rzeczywiście ikony, które nie były zmieniane przez kilkanaście lat. To pozostałości po starszych wersjach systemu. Dlatego odświeżenie wszystkich ikon, nie tylko aplikacji, zajmie zapewne niemało czasu. Dlatego jest możliwe, że poczekamy na nie znacznie dłużej niż do wiosny, kiedy to ma odbyć się premiera aktualizacji 19H1.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło: Medium

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij