Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe aplikacje na Androida [listopad 2018]

Sklep Play ponownie zaroił się od nowych aplikacji. Jeśli macie w domu smartfona lub tablet z systemem Android i nie macie pomysłu na nową aplikację do pobrania, znów przychodzimy wam z pomocną dłonią. I tym razem wybraliśmy najlepsze, naszym zdaniem, aplikacje, które w minionym miesiącu znalazły się na wirtualnych półkach Sklepu Play.

Sklep Play ponownie zaroił się od nowych, ciekawych aplikacji. Jest ich tak wiele, że ciężko wytypować spośród nich coś ciekawego. Ale od tego macie nas. Poniżej znajdziecie najciekawsze aplikacje, które w minionym miesiącu trafiły na urządzenia z systemem Android.

1.1.1.1 – Faster & Safer Internet

1.1.1.1 to nowa aplikacja od Cloudflare. Umożliwia podłączenie urządzenia do rozwiązania DNS Cloudllare w wersji 1.1.1.1. Usługa stanowi dobrą alternatywę dla popularnego 8.8.8.8 od Google. Jest to ciekawe rozwiązanie, jeżeli cenicie prywatność. Jest również niezwykle prosta w użyciu. Wystarczy ją pobrać i uruchomić, by zostać automatycznie połączonym. Aplikacja jest dostępna również całkowicie za darmo. Możecie ją pobrać na urządzenia z systemem Android 5.0 i nowszym.

1.1.1.1 najlepsze aplikacje android listopad 2018

easyUp

easyUp to nowa aplikacja dla profesjonalistów. Jest to w zasadzie usługa czatu wideo. Ludzie mogą wysyłać regularne wideo, gdy coś nie planuje szybkiej komunikacji. Oferuje również funkcje regularnych spotkań wideo, gdy wszyscy nie mogą być w tym samym miejscu. Możesz manipulować czasem i korzystać z interfejsu użytkownika, aby informować wszystkich o swojej obecności. To ciekawa rzecz, ale większość normalnych ludzi nie będzie jej potrzebować. Jest to ciekawostka dla małych firm. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach z systemem Android 5.0 i nowszym.

easyup najlepsze aplikacje android 2018 listopad

Meme Stickers

Meme Stickers to zabawna aplikacja dla użytkowników WhatsApp. Jest to w zasadzie kolekcja naklejek memów. Instalujesz aplikacje i dodajesz ją do WhatsApp. Następnie używasz ich w rozmowach do woli. Trzeba jednak przyznać, że sam program jest pełny reklam. Jest tam łącznie 270 naklejek w dziewięciu paczkach. Deweloper obiecuje więcej w przyszłych aktualizacjach. To fajna mała wtyczka do WhatsAppa. Można ją pobrać na urządzenia mobilne z Androidem 4.0.3 i nowszym.

meme stickers najlepsze aplikacje listopad 2018

Simple Contacts pro

Simple Contacts pro to prosta aplikacja do tworzenia kontaktów lub zarządzania nimi z dowolnego źródła. Kontakty mogą być przechowywane tylko na twoim urządzeniu, ale również synchronizowane przez Google lub inne konta. Możesz wyświetlić swoje ulubione kontakty na osobnej liście. Możesz jej używać do zarządzania wiadomościami e-mail użytkowników i wydarzeniami. Ma możliwość sortowania i filtrowania według wielu parametrów. Jest dostępna na sprzętach z Androidem 6.0 i nowszych.

Simple contacts pro najlepsze aplikacja android listopad 2018

Reachability Cursor

Reachability Cursor to sprytna aplikacja, która idealnie nadaje się do nawigacji jedną ręką na Androidzie. Po zainstalowaniu aplikacji możesz przeciągnąć kursor przesuwając palcem z prawej strony ekranu. Po pojawieniu się cyfrowego g ładzika możesz sterować kursorem i wchodzić w interakcje z każdą częścią ekranu. Reachability Cursor jest dostępne na sprzętach mobilnych z Androidem.

reachability curson android aplikacje listopad 2018

Scripts

Scripts to wizualny przewodnik, który pomoże każdemu w nauce chińskich znaków, alfabetu koreańskiego i japońskiego systemu pisma, w jednym wydaniu. Aplikacja jest w 100% wizualna, co oznacza, że nauczysz się łączyć znaki i litery bezpośrednio z ich wymową. Scripts uczy użytkownika pisać w innym języku poprzez kilkuminutowe sesje. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach z systemem Android 4.4 i nowszym.

scripts android 2018 listopad aplikacje

Migrate

Migrate to aplikacja do tworzenia kopii zapasowych i przywracania z podobną funkcjonalnością aplikacji. Zasadniczo tworzysz kopie zapasowe swoich połączeń, aplikacji, danych aplikacji, ustawień uprawnień aplikacji, wiadomości SMS, kontaktów i innych danych i przywracasz je na nowej pamięci ROM. Zapamiętuje nawet domyślną opcję klawiatury. Jest to wersja beta, więc może zawierać błąd czy dwa.

Migrate aplikacje listopad 2018

Widget Drawer

Widget Drawer to aplikacja, która może przechowywać ulubione widżety w menu wysuwanym, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Więc nawet jeśli znajdujesz się w innej aplikacji, możesz wysunąć szufladę widgetu. Jest także bardzo prosta w użyciu. Jest też dostępna za darmo. Można ją pobrać na urządzenia mobilne z Androidem 4.1 i nowszym.

WidgetDrawer najlepsze aplikacje listopad 2018 android

Heimdall Parental Control

Heimdall Parental Control jest tym, co sugeruje nazwa aplikacji. Instalujesz aplikację na urządzeniu dziecka i kontrolujesz ją z poziomu swojego urządzenia. Możesz np. Blokować nowe instalacje aplikacji, ograniczać czas trwania połączeń, śledzić aktywność sieciową Twojego dziecka, a nawet blokować niepożądane treści, takie jak konkretne witryny. Większość funkcji jest bezpłatna, ale aby uzyskać wszystko, potrzebujesz wersji premium. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem 5.0 i nowszym.

WidgetDrawer najlepsze aplikacje listopad 2018 android

Blizzard Esports

Na koniec coś dla wielbicieli gier. Blizzard Esports to oficjalna aplikacja informacyjna Blizzarda dla wszystkich gier tego studia. Obejmuje popularne tytuły, takie jak Overwatch, StarCraft, StarCraft II, a nawet World of Warcraft. Wyświetla przede wszystkim różne wiadomości i listy wydarzeń dla każdej, poszczególnej, wybranej przez nas gry. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 5.0 i nowszym.

blizzard esports najlepsze aplikacje listopad 2018 android

Zobacz także: Snapchat – triki i sztuczki, które warto znać

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij