Udostępnij
Tweetnij

TikTok dostaje naklejki z GIF-ami z Giphy

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji wśród młodzieży. Nie dziwi więc, że twórcy szukają nowych funkcji. Kolejną są naklejki z GIF-ami z usługi Giphy. TikTok cały czas zdobywa nowych użytkowników i nie dziwi, że zdecydowało się nawiązać współpracę z Giphy. W ten sposób istnieje szansa na pozyskanie kolejnych.

TikTok cały czas zyskuje na popularności. Jeszcze do niedawna była to najczęściej pobierana aplikacja z App Store. Chińczycy teraz zdecydowali się na nawiązanie współpracy z Giphy. To zaowocowało nową funkcją w popularnej aplikacji. Są nią naklejki z GIF-ami.

Jeśli korzystacie z aplikacji TikTok i będziecie chcieli dodać naklejki z GIF-ami do własnych filmów, to zrobicie to z użyciem jednego przycisku. Na pokładzie jest wbudowana wyszukiwarka, która pozwala przeglądać bibliotekę Giphy. To już kolejna funkcja, która pozwoli wzbogacić przygotowywane wideo. Wcześniej pojawiły się filtry, jak te ze Snapchata. Poniżej wideo, które opublikowali Chińczycy.

TikTok zapewne dostanie pod naklejkach z GIF-ami kolejne funkcje

Właściciele aplikacji TikTok zapewne zdają sobie sprawę z tego, że będą musieli szukać nowych funkcji. Na GIF-ach z Giphy z pewnością się nie skończy. Chcąc zatrzymać nowych użytkowników będą musieli oddać w ich ręce opcje, które sprawią, że ci pozostaną na dłużej.

Przeczytaj także: Messenger – triki, funkcje i ukryte opcje, które warto znać

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij