Udostępnij
Tweetnij

VLC 3.2 beta na Androida wprowadza nowy odtwarzacz

VLC 3.2 beta to najnowsza wersja popularnej aplikacji na urządzenia z systemem Android. W tej odsłonie pojawia się nowy odtwarzacz multimediów. Videolan przeprojektowało jego interfejs i poszczególne elementy. VLC 3.2 beta na Androida wprowadza zmiany, które nie są jakoś daleko idące, ale z pewnością są na plus.

VLC 3.2 beta jest już dostępny na urządzenia z systemem Android. Jeśli zdecydujecie się na instalację nowej, poglądowej wersji aplikacji, to na pewno zauważycie, że pojawia się nowy odtwarzacz multimediów. Co dokładnie uległo w nim zmianie? Rzućmy sobie na to okiem.

Nowy odtwarzacz multimediów z VLC 3.2 beta widoczny jest na poniższym zrzucie ekranowym. Na kolejnym, już dla porównania, stary widok. Widzimy, że Videolan przeprojektowało pasek postępu i przede wszystkim ikonki do poszczególnych funkcji. Modyfikacje wydają się być na plus.

VLC 3.2 beta Android nowy odtwarzacz VLC 3.2 beta Android nowy odtwarzacz

VLC 3.2 beta na Androida to nie tylko nowy odtwarzacz

Nowy odtwarzacz multimediów to najważniejsza nowość, która rzuca się w oczy po uruchomieniu VLC 3.2 beta. Nie jest jednak jedyną. Videolan zmodyfikowało także opcje wysuwane w menu po prawej stronie, co widać na załączonym niżej zrzucie ekranowym. Na dole zmieniono ich kolejność. Oficjalny wykaz zmian zawiera także informacje o zmodyfikowanej warstwie ViewModel. Ponadto napisy będą zachowywane w katalogu z mediami, o ile będzie to oczywiście możliwe.

VLC 3.2 beta Android nowy odtwarzacz

VLC 3.2 beta jest już dostępny na urządzenia z Androidem. Obecnie można wypróbować poglądową wersję aplikacji. Z czasem Videolan wprowadzi te zmiany także w stabilnym wydaniu. Nie wiadomo jednak, kiedy to dokładnie nastąpi.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij