Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nową kartę w strumieniu aktualizacji

Asystent Google doczekał się nowej karty, które wyświetlane są w strumieniu aktualności będącym spadkobiercą Google Now. Nową kartą jest Wznów podcast. W ten sposób można ponownie odtworzyć słuchaną wcześniej audycję. Nowość jest pewnie powiązana z trybem samochodowym, który wkrótce ma dostać Asystent.

Asystent Google jest cały czas rozwijany i niedawno nawet trafił nieoficjalnie na smartwatche Samsung Galaxy. Teraz dowiadujemy się, że otrzymał nową kartę. To Wznów podcast. Pojawia się ona w strumieniu aktualności. Poniżej widzicie ją na zrzucie ekranowym. Niestety, nowość na razie jest widoczna tylko u wybranych użytkowników smartfonów z systemem Android.

Asystent Google Now karta wznów podcast

Karta wznów Podcast w funkcji Asystent Google tylko dla nielicznych

Wygląda na to, że karta Wznów podcast włączana jest po stronie serwerów giganta z Mountain View. Dlatego Asystent Google nie wyświetla tej opcji jeszcze u wszystkich. Co pewnie z czasem ulegnie zmianie. Wygląda też na to, że nowa funkcja powiązana jest z nadchodzącym trybem samochodowym, który ma być udostępniony za jakiś czas.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij