Udostępnij
Tweetnij

Wskaźnik głośności z Windows 10 wyświetla informacje o filmach z YouTube. Działa to z Google Chrome i Edge

Windows 10 ma wskaźnik głośności i ten doczekał się ciekawej nowości. To informacje o filmach odtwarzanych z YouTube’a. Funkcja działa z przeglądarkami Microsoft Edge oraz Google Chrome. Odtwarzając w nich wideo z YouTube i zmieniając głośność na komputerze z Windows 10 można uzyskać szczegóły i podgląd.

Wskaźnik głośności z Windows 10 doczekał się ciekawej funkcji. To efekt pracy gigantów z Redmond i Mountain View. W ten sposób udało się uzyskać podgląd wideo z YouTube w trakcie zmiany natężenia dźwięku, jak i informacje o odtwarzanym wideo. Działa to w przeglądarkach Google Chrome oraz Microsoft Edge.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Nowość widzicie na poniższym zrzucie ekranowym. Wskaźnik głośności z Windows 10 wyświetla podgląd uruchomionego filmu z YouTube. Następnie mamy kontrolki do sterowania oraz informacje w postaci nazwy kanału i tytułu wideo. Wygląda to naprawdę ciekawie. Jednak do pełni szczęścia potrzebna jest przeglądarka internetowa oparta na silniku Chromium.

Wskaźnik głośności z Windows 10 wyświetla informacje o filmach z YouTube. Działa to z Google Chrome i Microsoft Edge

Wskaźnik głośności z Windows 10 zintegrowany z YouTube wyłącznie w Google Chrome i Microsoft Edge

Funkcja działa wyłącznie w Google Chrome oraz Microsoft Edge. W tym drugim przypadku wymagana jest poglądową wersja przeglądarki, która bazuje na silniku Chromium. Gigant z Redmond docelowo planuje ją udostępnić nie tylko na Windows 10, ale także inne platformy, w tym macOS i starsze wersje okienek. Ponadto nowa opcja działa tylko z YouTube. W przypadku innych platform z filmami takie rozwiązanie nie jest wspierane. Wskaźnik głośności z nimi się nie integruje. Kto wie, a może z czasem działanie tej funkcji zostanie rozszerzone o inne serwisy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: WindowsCentral

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij