Udostępnij
Tweetnij

iOS 13 beta 3 – kiedy Apple udostępni tę aktualizację dla iPhone’ów?

iOS 13 beta 3 to nadchodząca, poglądowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępni na początku lipca. Pytanie tylko: kiedy dokładnie? Cóż, biorąc pod uwagę dotychczasowe praktyki Apple w tym zakresie, to jesteśmy w stanie ustalić precyzyjny termin. iOS 13 beta 3 powinien też zostać udostępniony publicznie.

iOS 13 beta 3 to aktualizacja, którą obecnie wypatrują deweloperzy, ale także publiczni testerzy. Z prostej przyczyny, ta wersja powinna stać się publiczną wersją dostępną dla wszystkich użytkowników iPhone’ów w ramach Apple Beta Software Program. Co prawda, nie nastąpi to jeszcze w tym miesiącu, a dopiero w lipcu. Jednak czas oczekiwania się skraca.

Druga beta została udostępniona w tym tygodniu. Nie spodziewajmy się jednak, że Apple udostępni ją publicznie. Spodziewamy się, że to iOS 13 beta 3 będzie pierwszym buildem dostępnym dla wszystkich. Wtedy każdy właściciel iPhone’a będzie mógł wypróbować możliwości nowego systemu na własnym urządzeniu.

iOS 13 beta 3 kiedy Apple udostępni aktualizacja iPhone

Apple powinno udostępnić iOS 13 beta 3 na początku lipca

iOS 13 beta 3 nie zostanie udostępniony w tym miesiącu. Najprawdopodobniejszym scenariuszem wydaje się być dzień 1 lipca. Wtedy upłynie dwa tygodnie od wydania drugiej bety. Kilka dni później to samo oprogramowanie powinno zostać skierowane do Apple Beta Software Program, do którego można dołączyć tutaj. Na co czeka zresztą sporo użytkowników iPhone’ów.

iOS 13 beta 3 to jeszcze taka wersja, gdzie mogą pojawić się jakieś większe zmiany i nawet pewne nowości. W drugiej becie dostrzeżono m.in. nowe narzędzie do synchronizacji audio na Apple TV, o czym pisaliśmy wam kilka dni temu. Co przyniesie trzecia, poglądowa wersja systemu dla iPhone’ów, to przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij