Udostępnij
Tweetnij

Google 10.4 ujawnia, że Asystent pojawi się na zablokowanym ekranie. Jest też wskaźnik Google One

Asystent Google w niedługim czasie zagości na ekranie blokady, gdzie na urządzeniach z systemem Android będzie dostarczać sugestie. Sugeruje to kod źródłowy aplikacji z numerem 10.4. Kolejna nowość to wskaźnik Google One. Subskrybenci zobaczą awatary, które będą otoczone pierścieniem w czterech kolorach.

Asystent Google ma pojawić się na zablokowanym ekranie urządzeń z systemem Android. Takie informacje pojawiały się już wcześniej. Teraz mamy kolejne ich potwierdzenie w becie aplikacji z numerem 10.4. Tam doszukano się także wskaźnika dla Google One, o czym jednak za chwilę.

Asystent Google na ekranie blokady smartfonów z Androidem będzie dostarczać sugestie. W ten sposób będzie wyświetlać podpowiedzi związane m.in. z lotami, powiadomieniami, zbliżającymi się wydarzeniami z kalendarza czy innymi akcjami. Wcześniej pojawiały się informacje, że funkcja znajdzie się także na ekranach Ambient Display. To poniekąd wiąże się z tym, czego doszukano się w tym tygodniu.

Asystent Google One wskaźnik Google 10.4 beta aplikacje zablokowany ekran Android

Subskrybenci Google One dostaną wskaźnik

Nowością w becie aplikacji z numerkiem 10.4 jest specjalny wskaźnik powiązany z Google One. Subskrybencie usługi będą mieć awatary otoczone pierścieniem w kolorach firmy z Mountain View. Widzicie to na zamieszczonych wyżej zrzutach ekranowych z serwisu źródłowego. Asystent już wkrótce powinien pojawić się na ekranie blokady. Coraz więcej wzmianek w kodzie sugeruje, że taka funkcja jest blisko.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij