Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google z Night Sight przeniesiony na smartfony LG

Google Pixel to smartfony, które mają bardzo ciekawą aplikację Aparat Google. Pixel 3 otrzymał Night Sight, który teraz, dzięki użytkownikom forum XDA Developers, jest również dostępny na smartfonach LG. Na liście jest kilka urządzeń, na których możemy uruchomić taką wersję aplikacji. Są również takie smartfony, które taką opcję mają, ale nie jest to stabilna wersja.

Google Pixel to smartfony, które słyną ze swoich świetnych aplikacji i wśród nich jest Aparat Google. Teraz, dzięki programistom nie musisz posiadać takiego telefonu, aby móc wypróbować aplikację z tego urządzenia na smartfonach LG. Wystarczy plik APK, który można modyfikować. W ten sposób użytkownicy mogą poznać, jak działa.

Niektóre urządzenia mają już przeniesioną wersję aparatu z Pixel 3, ale został wypuszczony nowy, który działa na wielu telefonach LG. Wersja ta przenosi działanie aparatu Pixel 3, w tym popularną funkcję Night Sight, na kilka telefonów LG. Na liście są takie smartfony jak V20. APK działa także na V30, V35 i modelu LG G6. Jeśli posiadasz G7 ThinQ i LG V40 ThinQ, możesz również ją wypróbować. Wersja ta jest jednak jeszcze mocno niestabilna. Istnieje jednak szansa na nowszą wersję, która będzie działała dobrze z dwoma telefonami. Być może pojawi się w najbliższej przyszłości.

Jeśli chcecie znać szczegóły odnośnie poprawek i różnice w zdjęciach, sprawdźcie je na forum XDA Developers. Znajdziecie tam szczegółowe informacje. Posiadacze G7 ThinQ oraz V40 ThinQ mogą tam zajrzeć od czasu do czasu, by sprawdzić czy nie pojawiła się stabilniejsza wersja aplikacji wspierająca Night Sight.

Aparat Google na smartfonach LG z kilkoma innymi funkcjami

Pixel 3 i 3 XL mają pojedyncze kamery, ale nie byle jakie. Zastosowano tu wysokiej jakości sensor 12,2 Mpix z udoskonalonym Pixel Visual Core. Firma pochwaliła się ciekawymi trybami, jak Top Shot, Super Res Zoom i Night Sight. Nad ekranem telefony mają kamerki z dwoma sensorami 8 Mpix.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

Źródło: XDA- Developers

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij