Udostępnij
Tweetnij

TIDAL ciągle za darmo. Nawet przez 6 miesięcy

TIDAL za darmo oferuje dostęp do serwisu jedynie przez pierwszy miesiąc. Potem za kolejne trzeba już zapłacić. Tymczasem okazuje się, że promocja, w ramach której można było kilka miesięcy temu uzyskać dostęp za darmo, nadal obowiązuje. W ten sposób będziecie mogli użytkować TIDAL przez nawet pół roku. Co należy zrobić?

TIDAL oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Co jakiś czas jednak pojawiają się promocje, w ramach których dostęp za darmo można uzyskać na dłużej. Tak właśnie jest w tym przypadku, choć nie jest to zupełnie nowa promocja. Tym razem to bonus, który został udostępniony kilka miesięcy temu z okazji festiwalu Made in America.

Promocja nie została dezaktywowana i specjalne łącze, które pozwala uzyskać dostęp do TIDAL za darmo, nadal działa bez zarzutu. W ten sposób okres próbny zostaje wydłużony do 6 miesięcy. To całe pół roku, a więc ponad 100 złotych oszczędności. Zobaczmy, co trzeba zrobić, aby aktywować ten bonus.

TIDAL za darmo jak uzyskać dostęp włączyć darmowa subskrypcja muzyka

Tak aktywujesz za darmo dostęp do TIDAL na 6 miesięcy

Chcąc uzyskać za darmo dostęp do serwisu TIDAL na 6 miesięcy należy udać się pod ten specjalny adres. Tutaj następnie trzeba stworzyć nowy login. Niestety, nie możecie skorzystać z takiego, którego używaliście w tej usłudze muzycznej już wcześniej. Aktywacja się nie powiedzie.

W kolejnym kroku podajecie metodę płatności. Ponownie, nie może to być już wcześniej użyta karta. W ten sposób po chwili uzyskacie za darmo dostęp do TIDAL na 6 miesięcy. Jeśli zdecydujecie się na zmianę do opcji HiFi, to okres próbny zostanie skrócony do 3 miesięcy. Pamiętajcie, że po upływie darmowego okresu za dalsze korzystanie z usługi trzeba już będzie zapłacić według standardowego cennika. Oczywiście, w każdej chwili możecie zrezygnować.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło: Pepper

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij