Udostępnij
Tweetnij

Tłumacz Google na przeglądarki z nowym wyglądem

Tłumacz Google to jedna z tych aplikacji, które nie doczekały się jeszcze prawidłowego przemodelowania niczym inne programy firmy z Mountain View. To jednak uległo już zmianie. Wersja przeglądarkowa Tłumacza jest już dostępna w nowej wersji. Zmienił się przede wszystkim wygląd aplikacji i umiejscowienie niektórych przycisków.

Tłumacz Google w wersji przeglądarkowej zaczął wyglądać na nieco podstarzały, jeśli brać pod uwagę inne aplikacje w Material Theme. Nie tak dawno pisaliśmy o nowościach w Mapach. Teraz przyszedł czas również na Tłumacza, który doczekał się kompletnego przemodelowania.

Najnowsza wersja Tłumacza wpasowuje się w to, co zdążyliśmy zauważyć w innych aplikacjach wspomnianej firmy. Widzimy przede wszystkim bardzo uproszczone tło. Bazą jest prostota i białe tło. Ważnym elementem jest tutaj przede wszystkim przycisk Dokumenty, który znacznie ułatwia pracę. Znajdziemy tam opcję przeglądania i załączania plików.

Tłumacz Google przeglądarka

Tłumacz Google z ułatwieniami w zapisywaniu i sortowaniu tłumaczeń

Tłumacz Google dostał trzy nowe przyciski u dołu strony, aby umożliwić dostęp do Historii, Zapisanych i Społeczności. Za pomocą przycisku Historia można wyświetlić poprzednie tłumaczenia wykonane przez usługę dla ciebie. Przycisk Zapisz pozwala na zapisanie tłumaczeń z możliwością sortowania i eksportowania ich do Arkuszy. Dodatkowo dla każdego zapisanego tłumaczenia znajduje się znacznik par językowych, który ułatwia sortowanie.

Ponadto istnieje nowa strona społeczności, na której zapisują się wolontariusze chcący pomóc w ulepszeniu Tłumacza Google dla języków, którymi się posługują. Wreszcie usługa otrzymała projekt, który dynamicznie dostosowuje się do wyświetlacza urządzenia, czy to na telefonie, czy na komputerze. Najnowszy Tłumacz jest już gotowy. Nie musicie wiele robić, by z niej skorzystać, Wystarczy, że uruchomicie go na swoich przeglądarkach.

Zobacz również: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij