Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger pozwoli oglądać wideo wspólnie ze znajomymi

Facebook Messenger może dostać funkcję podobną do Watch Party, którą w popularnym serwisie wprowadzono wcześniej w tym roku. Wzmianki na ten temat dostrzeżono w kodzie aplikacji. Prawdopodobnie niedługo Messenger pozwoli na wspólne oglądanie wideo ze znajomymi. Nie wiadomo jednak, jakie dokładnie plany mają Zuckerberg i spółka.

Facebook Messenger w niedługim czasie doczeka się licznych zmian w interfejsie, które wprowadzono kilka dni temu, a potem wycofano. W tym tygodniu zaczęto wdrażać też opcję Unsend. Tymczasem w kodzie aplikacji doszukano się wzmianek na temat opcji, którą będzie wspólne oglądanie wideo ze znajomymi. Będzie to coś podobnego do Watch Party.

Facebook wprowadził w serwisie Watch Party wcześniej w tym roku. To opcja, która pozwala na wspólne oglądanie filmów i ich komentowanie w grupach. Podobne rozwiązanie ma dostać Messenger. Referencji na ten temat doszukał się w kodzie deweloper Ananay Arora. Dowody widzicie na poniższych zrzutach ekranowych.

Facebook Messenger Watch Party wspólne oglądanie wideo filmy

Wspólne oglądanie w aplikacji Facebook Messenger ma być podobne do Watch Party

Facebook Messenger pozwoli na wspólne oglądanie wideo ze znajomymi na podobnej zasadzie, co Watch Party. To sugerują informacje, które Arora znalazł w kodzie. Oczywiście, nie będzie to dosłownie taka sama funkcja. Jak więc ma to działać?

Wygląda na to, że Messenger pozwoli przesłać wideo i następnie będzie można zaczepić znajomego lub całą ich grupę do wspólnego oglądania. Prawdopodobnie Facebook pozwoli na to najpierw tylko dla filmów publikowanych w serwisie. Potwierdzono już, że na razie jest to wewnętrzny test, ale szczegółów nie podano. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

źródło: Techcrunch

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij