Udostępnij
Tweetnij

Facebook wprowadza usuwanie wiadomości w Messengerze, a kiedy nowy Messenger?

Facebook Messenger zaczyna otrzymywać opcję Unsend. Pozwoli ona na usuwanie wiadomości, które zostały już wysłane. To opcja, która umożliwi kasowanie wiadomości, ale tylko przez 10 minut. Tymczasem wiele osób zastanawia się na tym, gdzie jest nowy Messenger. Facebook go udostępnił, po czym wycofał zmiany.

Facebook niedawno zapowiedział, że Messenger otrzyma opcję Unsend. Zgodnie z zapowiedziami, funkcja jest już wdrażana i pozwoli na usuwanie wiadomości, które zostały już wysłane. Na razie tylko na wybranych rynkach, ale na liście jest również Polska! Pozostałe to Boliwia, Kolumbia i Litwa.

Unsend to opcja, która pozwala na kasowanie wiadomości zarówno po naszej stronie, jak i odbiorcy. Użytkownicy komunikatora Messenger prosili o takie rozwiązanie już od dawna. Facebook jednak długo się wstrzymywał. Na poniższych zrzutach ekranowych widać, że w trakcie kasowania wiadomości do wyboru są dwie opcje. Można skasować wiadomość tylko u siebie lub u wszystkich osób biorących udział w konwersacji. Mamy na to jednak tylko 10 minut od przesłania.

Nowy Facebook Messenger kasowanie wiadomości usuwanie Unsend jak włączyć

Nowy Messenger ciągle niedostępny, bo Facebook szybko go wycofał

Nowy Messenger został zapowiedziany kilka miesięcy temu. Jakiś czas temu Facebook ogłosił, że niedługo rozpocznie go wdrażać. Tak się stało, bo odświeżony komunikator zaczął pojawiać się globalnie w poniedziałek. Niestety, po kilku godzinach został wycofany i nie wiadomo, co było tego przyczyną.

Facebook nabrał wody w usta i nie ujawnił, dlaczego wycofał wprowadzone zmiany. Nowy Messenger ciągle nie jest dostępny, a Zuckerberg i spółka nie komentują sprawy. Niestety, nie można go ot tak sobie włączyć. Zmiany wprowadzane są po stronie serwerów firmy i dlatego musimy czekać na ruchy ze strony ekipy Zucka.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij