Udostępnij
Tweetnij

Google Gboard z dostosowywanymi naklejkami w stylu emoji

Google Gboard to klawiatura, która ma wiele funkcji. Teraz firma z Mountain View postanowiła dodać do nich kolejną. Jest nią opcja tworzenia specjalnych naklejek w stylu emoji. Bazują one na naszych zdjęciach. Po wykonaniu fotografii możemy jednak zmienić naklejkę i dostosować ją do naszych potrzeć. Opcja jest już dostępna.

Emoji wciąż i wciąż przybywa, jednak trudno znaleźć nam takie, które by bezpośrednio pokazywało nasza naturę. Tak więc niejednokrotnie zastanawiamy się nad różnymi obrazkami, które wysyłamy. Teraz jednak Google Gboard wprowadza nową, ciekawą funkcję, która nam to ułatwi. Aplikacja pozwala na stworzenie specjalnych naklejek w stylu emoji.

Google Gboard ma teraz opcję dostosowywania emoji do naszych potrzeb. Możemy zatem wykonać zdjęcie naszej twarzy, później ją dostosować, a na koniec wysłać do naszego znajomego. Minis, bo tak nowa opcja się nazywa, to w zasadzie rozbudowana forma naklejki, która pozwala na stworzenie własnego obrazka.

google gboard emoji naklejki

Google Gboard z nowościami zarówno na Androidzie, jak i iOS

Taką naklejkę możemy stworzyć w ustawieniach aplikacji. Kiedy wciśniemy opcję naklejki, pojawia się nowość w postaci naszych miniatur. Możemy zrobić tam zdjęcie, a aplikacja dostosuje w pewien sposób wygląd do naszej twarzy. Dostosowanie jest bardzo proste i ma liście jest wiele ciekawych opcji, które możemy tam znaleźć. Pojawiają się również motywy halloweenowe czy różne działy, jak Uroczy.

Wspomniane zmiany są już dostępne do pobrania w najnowszej wersji aplikacji. Możecie je pobrać zarówno na urządzeniach mobilnych z systemem Android, jak i iOS. Jeśli ich nie widzicie, wystarczy odrobinę poczekać. Z pewnością wkrótce się pojawią.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło: Engadget

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij